ПОВНА ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА НАРІЗНУ ЗБРОЮ В М. ПАВЛОГРАД ДНІПРОВСЬКА ОБЛ.

Для того, щоб отримати дозвіл на нарізну зброю в м. Павлоград Дніпровської області, необхідно трохи помандрувати, витратити власні кошти, створити, заповнити, зібрати низку папірців та пройти навчання. Перелік дій, папірців та загальний план мандрів додається.

1. СЕЙФ. Купуємо і встановлюємо вдома сейф для зброї (приблизно 800-5000 грн.); ставити потрібно не на видному місці, бажано в прихованому кутку кімнати, закріпити гвинтами як до підлоги, так і до стінок; обов’язково зверніть увагу на висоту сейфу (наприклад карабін Zbroyar Z-10 20" має довжину 1045 мм (з ДТК)); рекомендую сейф з відсіком під набої з дверцятами.

2. ФОТОГРАФІЇ. Мінімум 6 фото 3х4 (зробіть 8).

3. КСЕРОКОПІЇ. Ксерокопія паспорту (3 штуки) обов’язково перша друга сторінка, та сторінка з остаточною реєстрацією (пропискою); робимо ксерокопію ідентифікаційного коду (3 штуки).

4. ОТРИМУЄМО МЕДИЧНУ ДОВІДКУ. Проходимо медичну комісію – отримуємо медичну довідку (форма 127/о); офіційна ціна: нарколог 72,92 грн* (аналіз крові з пальця), психіатр 37,74 грн*, близько 100-150 грн* комісія;

15-40 хв. в лікарні м.Павлоград вул. Дніпровська, 241,  (Павлоградський Наркодиспансер, тел. +38 (05632) 4-35-37, пн-пт 09:00-18:00); рекомендую заїхати в лікарню завчасно та дізнатися про час та день прийому комісією (оскільки комісія приїздить з Дніпра);

другий варіант в тій самій лікарні отримати медичні довідки від нарколога й психіатра, поїхати на комісію в Спеціалізовану медико-санітарну частину №7 м. Павлоград вул. Нова 1А (за АТБ в районі ПЗТО), обов'язков мати при собі медичну довідку з дитячими хворобами, тут отримати повне дослідження й у випадку відсутності протипоказань (Ви маєте 100% здоров'я) головний лікар особисто підпише Вам довідку (за формою 127/о);

5. КСЕРОКОПІЯ ДОВІДКИ. Якщо збираємося окрім нарізної зброї отримувати і гладкоствольну, попередьте про це інспектора; він перевірить оригінал мед. довідки за формою №127/о, в справу покладе її копію, а оригінал поверне для оформлення іншого виду зброї.

6. ЗАМОВЛЯЄМО ДОВІДКУ ПРО ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ. Заходимо на портал https://igov.org.ua/ у розділ «Надання довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України»; обираємо область «Дніпровська»; далі нам потрібна ідентифікація, я обрав Приватбанк, далі смс ідентифікація і сторінка з вашими даними; обов’язково вписуємо дані які позначені зірочкою та уважно вводимо адресу своєї електронної пошти (на неї надійде лист що довідка майже готова); натискаємо «Замовити послугу» і чекаємо ОДИН місяць, хоча на сайті вказано 20 днів;

другий варіант їдемо в Дніпро до установи «Управління інформаційних технологій при УМВС України в Дніпровській області» яке знаходиться за адресою м.Дніпро, вул. Сергія Єфремова 21, там є можливість отримати довідку офіційно, власним коштом, приблизно за 20 днів орієнтовна ціна 70 грн*, якщо забажаєте отримати за 10 днів, ціна буде трохи вищою;

довідка на сьогоднішній день не є обов'язковою відповідно до Наказу МВС №745 від 11.10.2011, яким затверджені зміни до наказу МВС від 21.08.98 № 622 – і тепер в міліцію (дозвільну. систему) довідку про несудимість з поліції немає потреби подавати; органи влади зобов'язані зробити запит про несудимість самостійно; але в цьому випадку, увесь процес може затягнутися ще на пару місяців.

7. Робимо ксерокопію довідки.

8. ПИШЕМО ЗАЯВУ заступнику начальника Головного управління Національної поліції в Дніпровській області, полковнику поліції Манзі С.В. (дані на 20.07.16); зразок заяви.

9. ДРУКУЄМО КАРТКУ ЗАЯВУ ТА ЗАПОВНЮЄМО ЇЇ. Зразок.

10. ОФОРМЛЮЄМО СТРАХОВИЙ ПОЛІС. Заходимо до www.privat24.ua якщо він у вас є, натискаємо «Мої рахунки» і внизу сторінки праворуч натискаємо пункт меню «Страховка», обираємо «Оформити страховку» та тип «Захист на кожен день» обираємо тарифний план й натискаємо «Вибрати»; у верхній лівій частині натискаємо мої страховки в стовпчику операції натискаємо роздрукувати; якщо ви відчуваєте невпевненість, або боїтеся держслужбовців, можемо зайти в відділення приватбанку та ляпнути на цей папірець печатку, хоча це не є обов’язковим;

ОТРИМАЛИ ДОВІДКУ ПРО ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ.

11. СПЛАЧУЄМО ПО ЧОТИРЬОМ КВИТАНЦІЯМ.

Оплата послуг дозвільної системи проводиться за наступними реквізитами:

Одержувач:  ГУНП в Дніпровській області 

р/р 37117098192648 в банк ДКСУ м. Київ,

МФО 820172,

ЄДРПОУ 40108866

Призначення платежу:

1. За видачу дозволу на придбання зброї.            Код послуги – 04002524; Р-002021; N – 01, за видачу дозволу без ПДВ.

Сума – 18,00 грн.

2. За бланк дозволу на придбання зброї.              Код послуги – 04002524; Р-049335; N – 01, за видачу дозволу без ПДВ.

Сума – 20,40 грн.

3. За реєстрацію зброї.                                                        Код послуги – 04002524; Р-003021; N – 01, за видачу дозволу без ПДВ.

Сума – 9,00 грн.

4. За бланк дозволу на зберігання зброї.               Код послуги – 04002524; Р-049334; N – 01, за видачу дозволу без ПДВ.

Сума – 60,00 грн.

Приклад на www.privat24.ua вкладка «Усі послуги» пункт меню «Платежі» - «По Україні (платіж за реквізитами)»

Одержувач:                                        ГУНП в Дніпропетровській області

Номер рахунку одержувача *:      37117098192648

Код ЄДРПОУ (ОКПО) *:                    40108866

МФО *:                                                820172

Призначення платежу *:             За видачу дозволу на придбання зброї. Код послуги – 04002524; Р-002021; N – 01, за видачу дозволу без ПДВ.

З картки/рахунку *:                       ВАША КАРТКА З ГРОШИМА

Сума *:                                             18,00 ГРН

Натискаємо продовжити та підтверджуємо платіж. І так послідовно усі чотири платежі.

Натискаємо «Усі послуги» пункт меню «Платежі» - і майже в самому низу справа натискаємо на «Архів»; відкриються всі ваші платежі; послідовно натискаючи на кожен платіж відправляємо квитанції собі на пошту та друкуємо або натиснувши на кнопку «М» яка знаходиться лівіше фрази «Отримати на e-mail» обираємо pdf і одразу друкуємо; послідовно всі чотири квитанції; і знову, якщо ви відчуваєте невпевненість - або боїтеся держслужбовців, можете зайти в відділення приватбанку та ляпнути на ці папірці печатки;

12. ПРОХОДИМО НАВЧАННЯ І СКЛАДАЄМО ІСПИТ. Пройти навчання і скласти іспит з матеріальної частини зброї, правил поводження з нею і її застосування – отримати Довідку про проходження вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та застосування. Проходять курси в спеціальному тирі; офіційна ціна – 310 грн* для нарізної зброї (довідка на гладко-ствольну та нарізну зброю різна, навчання трохи відрізняються) та вартість набоїв сплачуєте окремо; їдемо в Дніпро (не забудьте вашу папку з усіма довідками, копіями та фото); на адресу м. Дніпро, вул. Донецьке шосе, 2-д ССК «Академія», фактично там знаходиться комплекс «Робін Гуд»; підходимо до охоронця та питаємо телефон відповідального телефонуємо і йдемо на навчання; ССК «Академія» працює з середи по суботу**, бажано під’їхати зранку, зразок Довідки.

**мені в дозвільній надали «Направлення» (бо я не міг ніде визначити адресу та назву компанії яка надає навчання та в якій складати іспит, секретність дика), хоча по законодавству таких вимог немає, у вас є довідка про відсутність судимості, довідка №127/о та гроші; приклад «Направлення».

13. Отримавши довідку мандруємо до Головного управління Національної поліції в Дніпровській області, яке знаходиться по вулиці Красна 20а (рекомендую виставити в навігаторі Красна 21, і далі язик до Києва…); на вході висить папірець з графіком консультацій з приводу дозвільної системи (Вівторок, четвер та одна субота), сміливо телефонуйте, оскільки Ви принесли документи для отримання дозволу, а не консультуєтеся (та й незрозуміло хто з надрукував цей папірець і чому ця невідома людина не надрукувала посадові інструкції та графік роботи поліцейських дозвільної системи); приклад папірця та папірець з прізвищами поліцейських додається; не забудьте паспорт.

14. Чекаємо на дозвіл.

*Ціни та дані актуальні на 20.07.16.